Menu

Wyścig kolarski Masters 2020

Osiek, Głębowice, Witkowice, Malec, Nidek, Gierałtowiczki. Utrudnienia  w ruchu drogowym w związku z wyścigiem kolarskim Mistrzostw Polski Masters  „Osiek 2020”oraz wyścigiem amatorów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

W związku z organizacją  Mistrzostw Polski Masters „Osiek 2020” w kolarstwie szosowym oraz wyścigiem amatorów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie,  w dniu 5  września br. (sobota) w godzinach od 09.00 do  15.00 oraz w dniu  6 września br. (niedziela) w godzinach od 09.00 do  13.00, będą występowały utrudnienia na wyznaczonych ulicach w Osieku Głębowicach, Witkowicach i Malcu oraz  w Gierałtowiczkach i Nidku (w pow. wadowickim). 

Szczegółowy przebieg trasy wyścigu: 

Start  w Resort Molo w Osieku, dalej wyścig jedzie w prawo w ul. Główną, a po skręcie w prawo w ul. Kościelną zawodnicy wjeżdżają na Rundę, jadą prosto po kostce do góry, gdzie ok. 30 metrów przed skrzyżowaniem z ul. Starowiejską zlokalizowana będzie Meta wyścigu, na skrzyżowaniu zawodnicy skręcają w prawo w ul. Starowiejską i jadą nią prosto, aż do skrętu w lewo w ul. Grunwaldzką. Jadąc tą ulicą dojeżdżają do Granicy Głębowskiej ul. Świerkowa, gdzie po skręcie w prawo w ul. Oświęcimską wyjeżdżają na drogę powiatową i dojeżdżają do Głębowic, gdzie skręcają w lewo w ul. Zamkową, a następnie w ul. Leśną w kierunku Gierałtowic ul. Słoneczna, z której skręcają w prawo w ul. Brzosy na drogę powiatową, jadąc dalej prosto dojeżdżają do ul. Wadowickiej na ternie powiatu oświęcimskiego, a następnie skręcają w lewo w ul. Andrychowską w kierunku miejscowości Nidek, gdzie zjeżdżają z drogi powiatowej w ul. Lipową, z której po skręcie w prawo w ul. Św. Jana Pawła II ponownie wyjeżdżają na drogę powiatową i po dojechaniu do Witkowic skręcają w ul. Beskidzką w kierunku Malca. Po dojechaniu do zakładu Aksam skręcają w prawo w kierunku Osieka i zaraz za zakładem w lewo w ul. Włosieńską, jadąc prosto dojeżdżają do skrzyżowania ze znakiem STOP i skręcają w prawo, aby za kilkaset metrów skręcić ponownie w prawo w ul. Spacerową. Spacerową cały czas prosto, aż do skrzyżowania z ul. Karolina, na którym wyścig jedzie w lewo do centrum Osieka, a następnie po dojechaniu do Ronda przy Urzędzie Gminy skręca w prawo w ul. Główną, a następnie w lewo w ul. Kościelną na ostatnią prostą do Mety. 

Wyznaczona trasa wyścigu zostanie całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego, w związku z tym apelujemy do mieszkańców o zaplanowanie wyjazdów w innych godzinach lub przejazd ulicami, które nie stanowią trasy wyścigu i nie przecinają trasy wyścigu. 

Apelujemy również do wszystkich osób o wyrozumiałość i podporządkowanie się poleceniom policjantów oraz strażaków biorących udział w zabezpieczeniu trasy wyścigu.

Źródło: KPP Oświęcim

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK