Menu

Otwarcie GALERII KSIĄŻKI

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI od 18 maja br. przywraca funkcję wypożyczania i zwrotu zbiorów - jednak na innych zasadach. W związku z trwającym zagrożeniem epidemicznym musi zadbać o nasze wspólne  bezpieczeństwo.

Biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00-19:00. W soboty Biblioteka będzie zamknięta. Uruchomione zostaną tylko wypożyczenia i zwroty książek oraz audiobooków. Ponownie udostępniona zostanie całodobowa wrzutnia. Do Biblioteki będzie mogło wejść maksymalnie 10 osób równocześnie. Wyłączony zostaje wolny dostęp do półek, a książki wydawane będą bezpośrednio przez bibliotekarza na stanowisku w Informatorium na parterze. 

Czasowo wyłączone zostaną wszystkie inne usługi (poza wypożyczeniami i zwrotami). Do odwołania nieczynne będą więc czytelnie: internetowa, naukowa, mikroświat zabawy, salonik bajki, kawiarnia prasowa, dział obcojęzyczny, Centrum Literatury Dziecięcej, VIP i salki kinowe. 

Wypożyczenia i zwroty książek będą możliwe po wcześniejszym zamówieniu książek, telefonicznie lub mailowo jak również za pomocą konta użytkownika. Wtedy w wyznaczonym terminie książki będą czekały na odbiór w Informatorium biblioteki. Będzie je można odebrać po okazaniu karty czytelnika. 

Telefon do kontaktu: 33 847 98 10 i mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. obsługiwane są w godzinach pracy, od poniedziałku do piątku, od 9:00-19:00, według kolejności zgłoszeń. 

Jeśli przeczytasz część książek, oddaj je od razu do biblioteki, aby skrócić czas ich kwarantannowania. Książki przez Państwa zwracane w informatorium, jak również za pośrednictwem wrzutni będą kwarantannowane przez okres 7 dni.  

Warunkiem wejścia do Biblioteki będzie dezynfekcja rąk płynem znajdującym się przy drzwiach wejściowych i założona maseczka zakrywająca usta i nos.

Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość oraz dostosowanie się do nowych wymogów. 

Biblioteka GALERIA KSIĄŻKI w Oświęcimiu
mbp-oswiecim.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK