Menu

Dachowanie na krajówce

[Bulowice] O ogromnym szczęściu mogą mówić uczestnicy ruchu drogowego, którzy dziś (25.03.2020)  rano jechali trasą Kęty – Andrychów (DK 52).  Tą właśnie trasą poruszał się również pijany kierowca, który w miejscowości Bulowice stracił panowanie nad pojazdem i dachował.  Drogowy przestępca miał w organizmie 2,5 promila alkoholu i już wkrótce poniesie surowe konsekwencje swojego pijackiego rajdu.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 6.00 w Bulowicach na ulicy Krakowskiej.  Na miejsce zdarzenia ruszyły zaalarmowane przez kierowców i mieszkańców Bulowic, służby ratunkowe. W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że 46 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego stracił panowanie nad fiatem punto po czym dachował. W wyniku zdarzenia kierowca doznał jedynie potłuczeń. Podczas badania stanu trzeźwości szybko okazało się, co było przyczyną utraty panowania nad pojazdem - 2,5 promila alkoholu.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara grzywny.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i trzeźwość  za kierownicą.

Źródło: KPP Oświęcim

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK