Menu

Zbigniew Starzec vs. Janusz Chwierut

foto: pixabay.com foto: pixabay.com

W dniu dzisiejszym wpłynęła do nas informacja przesłana ze Sztabu Wyborczego Zbigniewa Starca, dotycząca pozwu złożonego do Sądu Okręgowego w Krakowie przeciw kandydatowi na prezydenta Januszowi Chwierutowi za słowa, które są nie prawdą i uderzają w pracowników Starostwa.

- Minęły prawie 3 tygodnie od kiedy poprosiłem Prezydenta Chwieruta o sprostowanie słów, które padły na konferencji prasowej dot. inwestycji na ul. Orłowskiego. Poprosiłem również o przeproszenie pracowników Starostwa, gdyż pod ich adresem padły słowa, na które nie zasłużyli. W międzyczasie odbyła się kolejna konferencja, tym razem dot. zamknięcia Radia Oświęcim, które w głosowaniu mieszkańców okazało się blamażem tygodnia w Małopolsce. Kilka dni później pojawiła się gazeta KWW Janusza Chwieruta, w której to gazecie zamieszczone są nieprawdziwe i obrażające treści pod moim adresem. Nazywa się mnie tam funkcjonariuszem PiS i straszy się moją osobą. Od prawie 2 kadencji Pan Janusz Chwierut, jako Prezydent mojego miasta mówi co chce, jednocześnie blokując (niestety skutecznie) głosy radnych Rady Miasta Oświęcim. Od 2 kadencji nikt Go za brak rzetelnej informacji nie skarcił. Dziś robię to ja, po męsku, nie chowając się za plecami swoich zastępców, a w ostatnim czasie za plecami rzecznika prasowego KWW Janusza Chwieruta mówiąc funkcjonariuszowi Platformy Obywatelskiej Januszowi Chwierutowi – SPRAWDZAM! - tak Zbigniew Starzec komentuje zaistniałą sytuację i fakt złożenia pozwu.

W czasie przygotowania artykułu, poinformowano nas o rozprawie w trybie wyborczym, przewidzianej na jutro, tj. 10 października 2018 r.

 

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK