Menu

Dom według wartości

Młodzieżowy Dom Spotkań Młodzieży serdecznie zaprasza na spotkanie z Jurkiem Owsiakiem już w najbliższy piątek, 14 września o godz. 18.00.

Spotkanie to zainauguruje nowy projekt Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży w Oświęcimiu i Fundacji Konrada Adenauera pt. „Dom według wartości”.

"Chcemy, by był on kontynuacją działań o charakterze edukacji obywatelskiej, zainicjowanych w roku jubileuszu 30-lecia działalności MDSM. Naszym celem jest dyskusja wokół zagadnień związanych z kondycją uniwersalnych wartości humanistycznych, na których zasadza się nasza praca, we współczesnym świecie. Do rozmowy chcemy zaprosić przedstawicieli życia publicznego, których dorobek i działalność są tożsame z ideami, promowanymi w naszym Domu."

"Pierwszym gościem spotkania będzie postać nietuzinkowa. W rozmowie z Jurkiem Owsiakiem chcielibyśmy odnieść się do jednego z naszych „drogowskazów” – przełamywania barier. Jakie bariery dziś wydają się najbardziej szkodliwe w polskiej rzeczywistości i jak je przełamywać – na to pytanie odpowiedzi poszukiwać będzie nasz gość w rozmowie z Leszkiem Szusterem."

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK