Menu

Już w sprzedaży!

foto: Arkadiusz Zajas foto: Arkadiusz Zajas

Dobiegły już końca prace nad naszym kalendarzem na rok 2019.

W tym roku postanowiliśmy przeznaczyć dochód z jego sprzedaży na pomoc w leczeniu Frania Irzyka ze Skidnia

U naszego małego bohatera w dniu 19 lipca 2018 r. zdiagnozowano  rozlanego glejaka - guza pnia mózgu IV stopnia. Rak każdego dnia uszkadza narządy wzroku, mowy i słuchu, zaburza motorykę. W Polsce lekarze nie mają dla Niego ratunku. Jego jedyną nadzieją jest wyjazd do jednej ze specjalistycznych Klinik poza granicami Polski. Kliniki gdzie były już leczone dzieci z Polski w podobnej sytuacji zdrowotnej. Tego typu szpitale znajdują się między innymi w Meksyku, USA i kilku krajach Europy. Dzieciom, które tam dotarły udało się dostać “nowe życie”. Teraz pora na Frania! Niestety koszt leczenia przerasta możliwości rodziny. To ponad milion złotych...

Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć o kolejnych etapach leczenia Frania, zapraszamy na jego profil: https://www.facebook.com/franioirzyk/

Przygotowany przez nas kalendarz jest kalendarzem ściennym ze zdjęciami Oświęcimia. Obrazy na poszczególne strony udostępnili nam oświęcimscy fotografowie, a wśród nich: Jacek Balon, Jarosław Fiedor, Dariusz Łakomy i Arkadiusz Zajas. 

Wszystkie prace odzwierciedlają cztery pory roku, czyli dwanaście miesięcy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zdjęcia były zróżnicowane, ciekawe i by zajmowały jak największą przestrzeń na kartach kalendarza.

Kalendarz został wydrukowany na grubym papierze najwyższej jakości z kredowym wykończeniem. Całość została spięta estetycznie metalową, czarną spiralą wraz z zawieszką.

Koszt kalendarza z odbiorem na terenie Oświęcimia to 29 złotych.

 

   Zakupu można dokonać online na naszej stronie:

 
  Jak również u jednego z naszych przedstawicieli (od 5 listopada b.r.):
- Zakład Fotograficzny "Chromat", Oświęcim, ul. Mickiewicza 6
- Wewnętrzny Park Zabaw dla Dzieci "Park Family Fun", Oświęcim, ul. Zaborska 33
- Cafe Bergson, Plac Księdza Jana Skarbka 5
 
 

Można również dokonać przelewu bezpośrednio na konto Fundacji wpierającej leczenie dziecka, prosimy o wcześniejszy kontakt na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “1693 pomoc dla Franciszka Irzyk”
 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tego projektu, w szczególności w/w Fotografom, Panu Włodzimierzowi Gilowi za nieocenione wsparcie oraz poniższym Firmom, których loga widnieją na poszczególnych stronach kalendarza: 

Poniżej prezentujemy projekt kalendarza:

 

Uwaga. Zastrzegamy sobie prawo do kosmetycznych zmian w projekcie uwarunkowanych czynnikami od nas niezależnymi.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK