Menu

Czterech jeźdźców Apopaklipsy - Kabaret Łowcy. B

6 października 2017 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpią: Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch, którzy z upodobaniem taplają się w... absurdzie i grotesce - bo tak im sumienie podpowiada, lubią muzykę i wykonują ją na żywo, czyli Kabaret "Łowcy. B" w najnowszym programie pt. "Czterech jeźdźców Apopaklipsy".

"Czterech jeźdźców Apopaklipsy" to kolejny, najnowszy program Kabaretu Łowcy. B. Dlaczego kolejny? Bo wcześniej mieli inne, wcześniejsze. Od 2015 roku, kiedy to kabaret postanowił działać we czwórkę to już ich trzeci program. Dlaczego najnowszy? Bo wszystkie pozostałe są starsze.

Spektakl Łowców to nie tylko kabaret. To prawdziwe show, gdzie istotną rolę odgrywa światło, muzyka i emocje. Ich skecze, prócz solidnej dawki śmiechu, są o czymś. Niektóre zjawiska wyśmiewają, niektóre podkreślają a niektóre ich po prostu bawią. Dążą do tego, żeby każdy skecz był zaproszeniem do wspólnej przejażdżki. 

Cała opowieść, jak na Łowców przystało będzie mocno abstrakcyjna, więc trzeba przygotować się na przejażdżkę bez trzymanki...

Zobacz czym zastąpili sweterki, jakie zespoły muzyczne ich inspirują, czy udało im się wyjść z escape roomu, jakie mają pomysły na biznes, czy wysłanie paczki to prosta sprawa i gdzie król chodzi piechotą.

bilety: 50 zł, 40 zł, 30 zł

Źródło: OCK Oświęcim

Ostatnio zmienianyniedziela, 16 lipiec 2017 11:33
Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK