Menu

6 sekund - spektakl w wykonaniu Beaty Malczewskiej

30 września 2018 roku o godzinie 18:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się, w ramach VI Tygla Teatralnego, spektakl/monodram z Teatru Loch Camelot w Krakowie, w reżyserii Pawła Szumca, w wykonaniu aktorki Narodowego Starego Teatru w Krakowie - Beaty Malczewskiej, pt. "6 sekund".

"6 sekund" to żartobliwa, momentami groteskowa z pewną nutą melancholii, wzbogacona o elementy tańca, śpiewu i pantomimy, żywiołowa opowieść o współczesnej aktorce, która po latach pracy - osiągnięciu symbolicznej  w wydźwięku pięćdziesiątki, postanawia zerwać ze swoim dotychczasowym ułożonym wizerunkiem narzuconym przez relacje z matką - śpiewaczką operową - i całkowicie odmienić swoje życie oraz zawodowe emploi... i wygrać pewien casting.

Beata Malczewska i Paweł Szumiec. Ona - aktorka Narodowego Starego Teatru w Krakowie, piękna brunetka obdarzona magnetyczną siłą ekspresji, zmysłowym głosem i dużym talentem aktorskim. On - uzdolniony reżyser, teatrolog i autor tekstów współpracujący z wieloma teatrami w kraju. Pierwotnie to on właśnie miał napisać dla niej ten monodram, jednak ostatecznie to ona została autorką tekstu, a on go wyreżyserował. W efekcie tej współpracy powstał zaskakujący spektakl "6 sekund".

Wstęp za zaproszeniami - zaproszenia do odbioru w OCK od 17 września.

Źródło: OCK

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK