Menu

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach

6 grudnia 14:00 – 20:00 7 grudnia 12:00 – 20:00 8 grudnia 10:00 – 20:00. Plac przy ul.Słowackiego w Brzeszczach.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Brzeszczach, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Brzeszcz zaczyna bić mocniej... Brzeszczański plac staje się tłem dla bajkowej scenerii... Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Brzeszcz i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego... 

Zapraszamy Was do Magicznego miejsca, z wenecką karuzelą aromatem grzanego wina i czekoladowych pierników. Spacerując po placu przy dźwiękach muzyki granej na żywo poczujecie magię nadchodzących świąt! 

Podczas trwania wydarzenia można korzystać z masy przygotowanych atrakcji m.in. karuzela wenecka, pokaz pirotechniczny, scena – koncerty na żywo, konkursy dla dzieci oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. 

Na Jarmark Bożonarodzeniowy do Brzeszcz przybędą wystawcy z całej Polski a także z Czech i Słowacji. Na stoiskach można będzie zakupić żywe choinki, stroiki, rękodzieła, świąteczne ubrania i gadżety, zabawki. Nie zabraknie też gastronomi i pysznego grzanego wina.  

Podczas wydarzenia zbierane będą fundusze na leczenie i rehabilitację Alicji Włodarczyk z Brzeszcz podopiecznej fundacji „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy z Oświęcimia.

Alicja urodziła się jako wcześniak z wrodzonym wodogłowiem, wadą serca, nerką podkowiastą, zwichniętymi bioderkami, upośledzonym funkcjonowaniem ośrodkowego układu nerwowego. Zmaga się również z lekooporną padaczką. Zdiagnozowano u niej rzadką chorobę genetyczną. Ma za sobą wiele miesięcy spędzonych w szpitalu. Wymaga codziennej rehabilitacji. 

Po zmroku Jarmark staje się bajeczną krainą dzięki dekoracji światłem i świątecznym iluminacjom. 

Źródło: DW - Your Event Agency / MOWP

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK