Menu

Ostre uderzenie w nielegalny hazard

Policjanci z Komisariatu Policji w Chełmku oraz policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z oświęcimskiej komendy Policji współpracując z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego, przeprowadzili kolejną akcję wymierzoną w nielegalny hazard. Tym razem  dwa lokale w których działały hot spoty zlikwidowane zostały w Chełmku.

W dniu 18 lutego 2019 oświęcimscy policjanci wspólnie z celnikami przystąpili do likwidacji dwóch nowo ujawnionych przez policjantów z Komisariatu Policji w Chełmku, punktów gdzie prowadzony był nielegalny hazard. Po pokonaniu zewnętrznych zabezpieczeń, funkcjonariusze przedostali się do wnętrza lokali. Same maszyny również posiadały zabezpieczenia. Były przymocowane metalowymi sztabami do ścian i podłogi. W tym przypadku funkcjonariusze sięgnęli po szlifierkę kątową przy pomocy której odcięli  sztaby, a następnie  zarekwirowali siedem maszyn. Automaty zostały przewiezione do Urzędu Celno-Skarbowego, a ich wartość szacowana jest na ponad 40 tysięcy złotych.

Zgodnie z Ustawą o grach hazardowych, właścicielowi automatów grozi grzywna w kwocie 100 tysięcy złotych od każdej zabezpieczonej maszyny oraz kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Oświęcim

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK