Menu

Znasz Oświęcim?

Kolejna edycja z serii naszych konkursów fotograficznych. Tym razem na trzech poniższych zdjęciach prezentujemy fragmenty oświęcimskich osiedli.

Pierwsza osoba, która opisze w komentarzu (na samym dole tej strony), gdzie znajdują się owe miejsca, wygra zestaw książek autorstwa Colleen Houck "Przebudzeni" i "Odrodzeni".

 

Kiedy siedemnastoletnia Lilliana Young wkracza pewnego poranka do swojego ulubionego Metropolitan Museum of Art, ostatnią rzeczą, jakiej się spodziewa, jest znalezienie egipskiego księcia z nadludzkimi mocami, który wrócił do świata żywych po tysiącu lat bycia zmumifikowanym.
 
Co jednak ma zrobić nastoletni książę Amon, gdy zamiast obudzić się w swoim grobowcu w egipskiej świątyni, znajduje się w muzeum w Nowym Jorku, a jego słoje z organami zniknęły? Lily wbrew swojej woli zostaje pomocniczką księcia i razem wyruszają w niezwykłą podróż. Od teraz to w ich rękach waży się los ludzkości, muszą dotrzeć do Doliny Królów, odnaleźć braci księcia i dokończyć ceremoniał, aby Set, bóg ciemności, nie przybył na nowo do świata śmiertelników, by siać spustoszenie.
 
Colleen Houck, bestsellerowa autorka "New York Timesa", znana z serii "Klątwa Tygrysa", powraca z epicką opowieścią o dwóch nastolatkach, którzy muszą zmierzyć się z mitycznymi siłami i starożytnymi klątwami w przygodzie z akcją bardziej wartką niż prąd Nilu.

Nagrody mamy dzięki We need Ya Grupa Wydawnictwa Poznańskiego Sp. z o.o.

1)

2)

3)

Ostatnio zmienianyczwartek, 23 maj 2019 23:46

4 komentarzy

 • ania.czytelniczka

  Czy konkurs jest jeszcze aktualny?

  napisane przez ania.czytelniczka sobota, 01 czerwiec 2019 19:30 Link do komentarza
 • Artur

  Jeszcze tak :)

  napisane przez Artur sobota, 01 czerwiec 2019 20:09 Link do komentarza
 • ania.czytelniczka

  To będzie tak, 1. tutaj mam problem, wydaje mi się, że to jest na osiedlu Błonie, 2. Tył ulicy zawidzkiego, 3. Tył bloków przy Kasprowicza, koło SP 4. Zgadza się? Wystarczy?

  napisane przez ania.czytelniczka środa, 05 czerwiec 2019 20:55 Link do komentarza
 • Artur

  Przepraszam za opóźnienie w odpowiedzi. Dwie ostatnie pozycje są dobrze, pierwsza mało precyzyjna, ale mieści się w granicach tolerancji. Gratulujemy wygranej, o szczegółach odbioru poinformujemy w mailu.

  napisane przez Artur niedziela, 09 czerwiec 2019 09:53 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK