Menu

Cztery Pory Roku

Kadr z filmu "Cztery Pory Roku"  Arkadiusz Zajas Kadr z filmu "Cztery Pory Roku" Arkadiusz Zajas

Film nawiązujący do wystawy "Cztery Pory Roku", która pojawiła się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu pomiędzy 1.08 a 31.08.2018 r. Projekt ukazuje miasto Oświęcim i okolicę fotografowaną i filmowaną przez cztery pory roku z drona. Ujęcia z powietrza dają wielkie możliwości na ukazanie krajobrazu otaczającej nas przestrzeni.

Materiał, który pojawił się początkiem sierpnia na wystawie w bibliotece wykonywałem od początku 2017 roku przechodząc przez wszystkie pory roku. Na zdjęciach znajdują się miejsca związane z Oświęcimiem i najbliższymi okolicami, gdzie fotografowałem naturę i miejsca warte uwiecznienia. - powiedział Arkadiusz Zajas - Powodem, dla którego podjąłem się projektu wykonania zdjęć i filmu z innej perspektywy niż naziemna był brak takich zdjęć. Jest tak pewnie z kilku powodów, a między innymi fakt, że Oświęcim jest w strefie EPP5, gdzie na wylot drona trzeba mieć specjalne pozwolenie. Każdy wylot musiałem wcześniej dokładnie zaplanować podając przedział czasowy i lokalizację lotu - wyjaśnia -Dużo wcześniej musiałem wiedzieć co i jak chcę uwiecznić. Było to dla mnie fajne wyzwanie i czysta przyjemność wstanie o wschodzie czy wybranie się na zachód słońca fotografując nasze miasto i okolice.

Zdjęcia ukazane na wystawie znajdują się również w filmie. Dziękuję wydziałowi promocji miasta jak i bibliotece za przygotowanie galerii.

Muzyka: Ade Mai - Miles

Autorem filmu jest Arkadiusz Zajas z Allemedia

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK