Menu

Robstan

Istniejemy na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją, montażem, serwisem oraz sprzedażą okien i drzwi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowoczesnemu wyposażeniu oraz wykwalifikowanej kadrze, oferowane przez nas produkty i usługi wykonujemy na najwyższym poziomie. Korzystamy przy tym z najnowocześniejszych na rynku ekologicznych materiałów. Najważniejszy jest dla nas nasz klient oraz jego komfort, satysfakcja i bezpieczeństwo.

Współpracujemy zarówno z dużymi klientami instytucjonalnymi jak i tymi indywidualnymi. Wszystkich jednak traktujemy z taką samą uwagą. Realizujemy bardzo duże zamówienia oraz pojedyncze projekty wykonywane indywidualnie według wskazówek klienta. Dbamy przy tym o to, aby nasza oferta i nasz warsztat były ciągle wzbogacane o nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak bezołowiowe okna PCV, które są naszą specjalnością.

Dziś jesteśmy w stanie realizować zamówienia zarówno krajowe jak i zagraniczne. Stolarka okienna stanowi kluczowy element budowy domu, biura czy hotelu. Chcemy, aby nasza pasja mogła dać naszym klientom powodzenie i spokój.


PRODUKCJA OKIEN - SPRZEDAŻ MONTAŻ SERWIS

Adres: 32-602 Oświęcim,  ul. Kolbego 15
Telefon: +48 33 843 34 35 
Fax: +48 33 843 34 35

Sprzedaż e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Produkcja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK