Menu

Artykuły filtrowane wg daty: środa, 02 sierpień 2017

Nielegalny biznes

[Oświęcim] Oświęcimscy policjanci wraz z krakowskimi celnikami zlikwidowali kolejne dwa punkty,  w których prowadzona była nielegalna działalność hazardowa. Łącznie zabezpieczonych zostało 11 automatów do gier o łącznej  wartości 70 tys. zł.  Natomiast 100 tysięcy grzywny za każdy automat, grozi właścicielowi nielegalnego biznesu, a także właścicielowi lokalu, w którym taka działalność była prowadzona.

Czytaj dalej...

Przebudowa zakończona

Od kilku lat miasto sukcesywnie przebudowuje chodniki wewnątrzosiedlowe.W tym roku kolejne, nowe ciągi komunikacyjne, powstały przy ulicy Budowlanych, pomiędzy jezdnią ulicy Budowlanych, parkingiem położonym po południowej stronie ulicy Dąbrowskiego, budynkiem Budowlanych 2-14 oraz budynkiem przy Budowlanych z numerami 16-22. – Dzięki naszym inwestycjom zmieniają się nie tylko główne oświęcimskie arterie, ale także ulice i parkingi wewnątrzosiedlowe.

Czytaj dalej...

Wojna o planetę małp

  • Dział: Kino

Cezar i jego małpy uwikłane zostają w zbrojny konflikt z armią ludzi, na czele której stoi bezwzględny Pułkownik. Małpy ponoszą straszliwe straty, podczas gdy Cezar zmaga się z mrocznymi instynktami i wyrusza w drogę, by pomścić swych pobratymców. Gdy Cezar i Pułkownik stają twarzą w twarz, dochodzi do spektakularnej bitwy, w której stawką jest przyszłość obu gatunków i całej naszej planety.

Czytaj dalej...
The most visited gambling websites in The UK