Menu

Dachowanie Audi

[Przeciszów] W dniu 30 września 2018 o godzinie 09.20 w Przeciszowie na ulicy Oświęcimskiej /DK44/  doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się trzy samochody.

Jak wstępnie ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec województwa podlaskiego, kierując samochodem marki Audi,  podczas wyprzedzania ciągu pojazdów,  zauważył samochód jadący z przeciwka, chcąc uniknąć zderzenia ponownie wjechał na swój pas ruchu, gdzie uderzył w  tył samochodu marki Toyota, którym kierował 55 – letni mieszkaniec Przeciszowa, po czym przemieścił się i uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Mercedes, którym kierowała 46 – letnia mieszkanka województwa śląskiego, a następnie dachował.

W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznał kierowca audi, który był reanimowany, a następnie w stanie ciężkim, przetransportowany helikopterem medycznym do jednego ze śląskich szpitali.

Do szpitala Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierującą mercedesem, jej męża oraz 15 – letniego syna, a także kierowcę i pasażerkę toyoty. Aktualnie przechodzą oni badania.

Czynności na miejscu były prowadzone były kilka godzin z uwagi na fakt, iż ślady zdarzenia rozciągały się na długości kilkuset metrów.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą okoliczności tego wypadku drogowego.

Źródło: KPP Oświęcim

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK