Menu

Kasujemy ulicę Fika

Źródło zdjęcia: maps.google.pl Źródło zdjęcia: maps.google.pl

W związku z prowadzoną sprawą dotyczącą nazwy ul. Ignacego Fika, która była rozpatrywana w kontekście zapisów ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli obiektów i urządzeń użyteczności publicznej (Dz. U. z 2016r. poz. 744 z póz. zm.) przekazujemy do infonnacji mieszkańców Zarządzenie Zastępcze Wojewody Małopolskiego z dnia 17 lipca 2018 r. w sprawie nadania nazwy ulicy Tomasza Arciszewskiego w mieście Oświęcim.

W związku z podjętą decyzją Wojewody Małopolskiego zostaje zwołana w ww sprawie sesja nadzwyczajna Rady Miasta Oświęcim w dniu 9 sierpnia 2018 r. o godzinie 16:15 w Pałacyku Ślubów przy ul. Jagiełły 25 w Oświęcimiu.

Materiały do zapoznania dotyczące ww sprawy zostały umieszczone w gablotach Rady Osiedla Stare Miasto: przy ul. Górnickiego (w okolicy ul. Klucznikowskiej ) oraz w gablocie na budynku przy ul. Dąbrowskiego 15, oraz na profilu Facebook Rady Osiedla Stare Miasto Oświęcim. Zapraszamy również do siedziby Rady Osiedla Stare Miasto przy ul. Dąbrowskiego 15 w każdą środę w godz. 17:00 -18:00.

Zapraszamy do licznego uczestnictwa ww sesji i wyrażenia swojego zdania w sprawie zmiany nazwy ul. Fika.

Źródło: FB Rada Osiedla Stare Miasto

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK