Menu

Tour de Pologne w Oświęcimiu

W dniu 7 sierpnia 2018 przez powiat oświęcimski przejedzie IV etap wyścigu kolarskiego 75. TOUR DE POLOGNE UCI World TOUR 2018. Sart nastąpi w Jaworznie, a meta w Szczyrku.

Wjazd kolarzy na teren powiatu oświęcimskiego od strony Chełmu Śląskiego, przez Most Galicyjski  w Chełmku, drogą wojewódzką nr 780,  planowany jest około godziny 12.45.  Następnie trasa wyścigu poprowadzi w kierunku Oświęcimia ulicami: Oświęcimską w Gorzowie, ulicą Krakowską w Broszkowicach. W Oświęcimiu  wyścig przejedzie ulicami Konopnickiej, Powstańców Śląskich ,Wyzwolenia, Kolbego do Rajska, aż do ulicy Wilamowickiej w Rajsku. Następnie wyścig przejedzie przez Wilczkowice, Skidziń i Zasole. Wjeżdżając do Zasola Bielańskiego kolarze wjadą już na teren województwa śląskiego i  skierują się do  Hecznarowic, po czym ponownie wjadą na teren powiatu oświęcimskiego, ulicami Kolbego i Partyzantów  w Kętach, kierując się do Kobiernic woj.  śląskie, gdzie opuszczą nasz powiat.

W związku z powyższym w dniu 7 sierpnia br. od godziny 12.30 do 13.40 ruch na trasie wyścigu zostanie wstrzymany.  Apelujemy do kierowców , aby w czasie trwania wyścigu skorzystali z dróg alternatywnych,  co pozwoli na uniknięcie nieplanowanego postoju.

Źródło: KPP Oświęcim

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK