Menu

Chuligan poszukiwany

[Zator] Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze poszukują sprawcy uszkodzenia mienia. Poszukiwany chuligan, w nocy z 28/29 maja 2018 roku, około godziny 2.15 /na monitoringu przesunięcie czasowe/, w Zatorze na ulicy Słowackiego urwał lusterko z zaparkowanego samochodu marki Toyota, a następnie wszedł na teren Centrum Aktywizacji Zawodowej, gdzie dokonał uszkodzenia drzwi wejściowych, kosza na śmieci oraz elementów oświetlenia zewnętrznego.

Pracujący nad sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli  monitoring,  na którym utrwalony został wizerunek podejrzanego i jego karygodne zachowanie.  Sprawca to młody mężczyzna ubrany w szarą koszulkę z krótkim rękawem,  beżowe spodenki i ciemne buty sportowe z białymi paskami.  Dookoła prawego ramienia, tuż nad łokciem, ma najprawdopodobniej, duży ciemny tatuaż.

W związku z powyższym, apelujemy do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach lub nagraniu z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer telefonu 33 84 10 997 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997.   Zapewniamy anonimowość.

Film znajduje się na dole strony...

Źródło: KPP Oświęcim

Media

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK