Menu

Pod prądem - Kabaret Skeczów Męczących

27 października 2017 roku o godzinie 20:30Oświęcimskim Centrum Kultury wystąpi Kabaret Skeczów Męczących w najnowszym programie pt. "Pod prądem". 

Kabaret Skeczów Męczących - pod tą nazwą kryje się jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów znany również jako KSM. Podbił serca polaków charakterystycznymi postaciami, skeczami zaangażowanymi społecznie i politycznie, luzem scenicznym i umiejętnością rozbawienia każdej publiczności. KSM od lat jest rozpoznawalną i lubianą marką, gwarantującą niezwykłą atmosferę i wspaniałą zabawę. Swój nietuzinkowy żart ubierają w nowatorską formę.

Kabaret Skeczów Męczących wraca "Pod prądem". Wraca ze zdwojoną kabaretową mocą. W najnowszym spektaklu nie zabraknie niczego, z czego zna i ceni ich każdy kabaretowy widz w kraju. Będą megawaty energii płynącej ze sceny, będą uwielbiane przez publiczność, nietuzinkowe postacie grane przez Jarosława Sadzę i żarty Karola Golonki, Marcina Szczurkiewicza i Michała Tercza.

To największa dotychczasowa produkcja kabaretu. "Pod prądem" jest też trochę pod prąd, nie zabraknie więc odważnych treści i elektryzujących tekstów, które zbudują potrzebne napięcie. Wystarczy się tylko podłączyć dać się zabrać w kabaretową podróż po polskich absurdach, które KSM tak wyraziście ukazuje w swojej twórczości. Kiedy ktoś myśli, że już nic nie może zaskoczyć - KSM włącza drugą taryfę i ile elektrownia dała. 

bilety: 60 zł, 50 zł, 40 zł

Źródło: OCK Oświęcim

Ostatnio zmienianyniedziela, 16 lipiec 2017 21:14
Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK