Menu

Predator

Ponad trzydzieści lat temu pierwszy Predator straszył w kinie. Wprawdzie poradził z nim sobie, po blisko dwóch godzinach seansu, gwiazdor ówczesnego kina akcji Arnold Schwarzenegger, ale pobratymcy drapieżnika, jeszcze nie raz chlapali krwią kinowy ekran.

Pierwszy film  z serii może nie wgniatał w fotel, ale powodował, że rozemocjonowani miłośnicy gatunku, wychodzili z seansu z rozdziawioną buzią. Kolejne obrazy, bazujące na postaci międzygalaktycznego łowcy, były już mniej lub bardziej udanie. Drapieżnik próbował sił  na ulicach Los Angeles, zmagał się z ksenomorfem, czy w ostatniej serii z  bandą oprychów z Adrianem Brody w roli głównej. Mocne kino, ale czy dorównujące pierwowzorowi?.  Tym razem za reżyserkę wziął się znany z Iron Mana 3 – Shane Black, a że jego poprzednie widowisko było wysoko oceniane, możemy mieć nadzieję, że Predator ponownie zjeży swoim miłośnikom, włosy na skórze.

Opis dystrybutora: Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej. 

Zobacz zwiastun filmu:

 

Film znajduje się w repertuarze kina:

Planet Cinema w Oświęcimiu

ul. Powstańców Śląskich 1, 32-600 Oświęcim
Tel: 33 / 471 17 12, www.planet-cinema.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.
Pamiętaj, nie jesteś tu sam. Jakość komentarza, świadczy o kulturze osobistej komentującego.

Powrót na górę
The most visited gambling websites in The UK